Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Logo i identyfikacja wizualna

Od 2011 roku Starostwo Powiatowe w Świeciu w ramach promocji powiatu stosuje Księgę Znaku oraz System Identyfikacji Wizualnej dla Powiatu Świeckiego.

Logo Powiatu

Znak jest plastyczną interpretacją obszaru Powiatu Świeckiego. Przypomina rozwijającą się roślinę, której kwiaty symbolizują zielone lasy i żółte pola a niebieski pień Wisłę i Wdę. Organiczny charakter znaku wskazuje na przemożny wpływ przyrody regionu na dynamikę i kierunki aktywności jego mieszkańców.
– Marek Głowacki – autor logo

 

Księga znaku

Księga znaku opisuje logo Powiatu Świeckiego, jego parametry techniczne, kolorystykę oraz zasady jego stosowania.

System identyfikacji wizualnej

System Identyfikacji Wizualnej prezentuje przykładowe publikacje i materiały promocyjne przygotowane zgodnie z Księgą Znaku.

Poniżej można pobrać logo Powiatu Świeckiego, Księgę Znaku oraz System Identyfikacji Wizualnej w najczęściej stosowanych formatach.

UWAGA: Wszystkie podmioty i instytucje, które zechcą skorzystać z logo Powiatu Świeckiego zobowiązane są do stosowania go zgodnie z załączoną poniżej Księgą Znaku.

W przypadku wątpliwości co do poprawności stosowania logo lub chęci przesłania projektu publikacji lub materiału promocyjnego do zatwierdzenia prosimy o kontakt pod adresem e-mail .

Do pobrania

  1. PDFKsięga Znaku.pdf (794,82KB)
  2. ZIPLogo Powiatu.zip (3,79MB)
  3. PDFSystem Identyfikacji Wizualnej część 1.pdf (70,05MB)
  4. PDFSystem Identyfikacji Wizualnej część 2.pdf (49,18MB)
Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej Znak projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0, znak Fundusze Europejskie, znak barw Rzeczypospolitej Polskiej, znak Województwa Kujawsko-Pomorskiego, znak Unii Europejskiej

„Rozbudowa i modernizacja Systemu Regionalnego Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego” realizowana w ramach Projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0", współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego