Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Ogólny adres e-mail: geodezja@csw.pl Jeśli szukasz wniosków, formularzy lub informacji na temat sposobu załatwienia sprawy w tym wydziale proponujemy zapoznanie się z kartami spraw tego wydziału. Kierownik Wydziału Geodeta Powiatowy Romuald Rek pokój 103, parter tel.: 52 56 83 130 e-mail: romuald.r@csw.pl Zastępca Kierownika Wydziału Zastępca Geodety Powiatowego Zbigniew Kiełpiński pokój 206, I piętro tel.: 52 56 83 131 e-mail: zbigniew.k@csw.pl
Ewidencja gruntów
Adres e-mail: ewidencja@csw.pl

Maria Jakubowska pokój 120, parter tel./fax: 52 56 83 137 e-mail: maria.j@csw.pl

Jadwiga Mielewska pokój 120, parter tel./fax: 52 56 83 137 e-mail: jadwiga.m@csw.pl

Magdalena Olzak pokój 120, parter tel./fax: 52 56 83 137 e-mail: magdalena.o@csw.pl

Katarzyna Ostrowska pokój 120, parter tel./fax: 52 56 83 137 e-mail: katarzyna.o@csw.pl

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Kierownik Ośrodka Stefan Starszak pokój 104, parter tel.: 52 56 83 132 e-mail: stefan.s@csw.pl

Wioleta Emerle pokój 121, parter tel.: 52 56 83 136 e-mail: wioleta.e@csw.pl

Anna Aniszewska pokój 101, parter tel.: 52 56 83 134 e-mail: anna.a@csw.pl

Zofia Czapiewska pokój 101, parter tel.: 52 56 83 134 e-mail: zofia.c@csw.pl

Mapa numeryczna
Adres e-mail: mapanumeryczna@csw.pl

Agnieszka Bryśkiewicz pokój 106, parter tel. 52 56 83 135 e-mail: agnieszka.b@csw.pl

Dorota Waldowska pokój 106, parter tel. 52 56 83 135 e-mail: dorota.w@csw.pl

Maria Poćwiardowska pokój 106, parter tel. 52 56 83 135 e-mail: maria.p@csw.pl

Magdalena Holka pokój 106, parter tel. 52 56 83 135 e-mail: magdalena.h@csw.pl

Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej
Adres e-mail: zudp@csw.pl

Roman Binerowski pokój 105, parter tel.: 52 56 83 133 e-mail: roman.b@csw.pl

Gospodarka Gruntami i Nieruchomościami
Adres e-mail: grunty@csw.pl

Marlena Kolbusz pokój 205, I piętro tel. 52 56 83 138 e-mail: marlena.k@csw.pl

Barbara Słowińska pokój 205, I piętro tel. 52 56 83 138 e-mail: barb

Jolanta Lewandowska pokój 205, I piętro tel. 52 56 83 138 e-mail: jolanta.l@csw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>